fbpx
Honda v sekci O nás

O nás

O nás

V únoru 2022 jsme vstoupili na trh, ale naše modrá výcviková vozidla Honda Accord a HR-V jste mohli vidět už pár let projíždět Havířovem a okolím. Získali jsme cenné zkušenosti s výcvikem v Ostravě i Frýdku-Místku a ujeli mnoho kilometrů za volantem i na sedadle učitele.
 
Po ukončení spolupráce s velkým obchodním partnerem se chceme zaměřovat na mladé budoucí řidiče osobních vozidel skupiny B, aktuálně v zánovním voze Honda HR-V s manuální převodovkou a naftovým motorem. Jdeme s dobou, sledujeme trendy. Vozidla s manuální převodovkou brzy nahradí automatické. V lednu 2023 jsme zařadili do výcvikové flotily zbrusu nový, zábavný, prostě fantastický, hybrid Honda Jazz bez potřeby řazení, který si určitě zamilujete, stejně jako my.
 
Využíváme také moderní metody výuky, software moje-autoškola, online přihlášení ke kurzu, plánování přednášek i jízd. Víme, že s četností jízd roste i úspěšnost u závěrečných zkoušek, Proto naši žáci jezdí minimálně 2x týdně a mohou si zvolit i intenzivní varianty kurzů. Těšíme se na vás na teorii v učebně Allianz, 1. poschodí OC ELAN nebo v našem voze Honda!
 
Za kolektiv lektorů autoškoly
 
Roman Chmiel
Infograf4